(044) 390-03-00

 (050) 458-07-00

 (067) 574-94-00

круглосуточное бронирование

Доверили отдых:
       
   
 • Туры в кредит


 • Клуб TOP TRAVEL
  Лучшие цены
  5 1534$

  Nubian Village

  Египет, Шарм Эль Шейх

  Случайная страна
  Домінікана зі Львова, Києва

  4 речі, які варто зробити в Домінікані: Розшукати з листопада по лютий яйця великих морських черепах в піску пляжів острівної групи Сьете-Ерманос («Сім братів»). Купити пачку чудової кави в будь-якому магазині містечка Мока. Потрапити на традиційний карнавал «Вега» 27 лютого в містечку Ла-Вега. Побувати в заповіднику з дельфінами в парку Manati Park Bavaro в Пунта-Кані, заодно відвідавши село племені Taino.


  Шенгенська візи Львів, у Києві

  Вiзи без туристичного пакету: (просто вiза)

  многоканал.тел. у Львовi (032) 290–16–38, та у м. Києвi (044) 209–46–47     

   

  (в свзязи со стабильными изменениями требований консульств, для 100% результата, уточняйте информацию у менеджеров)

  Также, при необходимости, мы Вам окажем посильную помощь в оформлении справок из банковских учреждений, о состоянии средств на ваших счетах.  (уточняйте стоимость и детали по мн.тел. +38 (057) 715-18-12) 

   

  Шенгенська візи зі Львова, Києва. Дешева шенгенська візи у Львові, Києві.

  Шенген віза без особистої присутності у Львові, Києві.

  Візи для українців зі Львова, Києва. Шенгенська віза з мінімальним пакетом документів зі Львова, Києва.

  Польська віза зі Львова, Києва.

   

  Віза - це документ, що дозволяє в'їзд іноземним громадянам на територію держави. Найчастіше візу вклеюють в закордонний паспорт у вигляді талона. Іноді їх ставлять у вигляді печаток. Візи видають консульства або посольства країни, в яку ви маєте намір поїхати. Є ще спеціальні акредитовані центри. Природно, оформлення цього документа платне. Однією з найдорожчих і раніше залишається віза в США. На другому місці - австралійська. Незважаючи на відкриті кордони, багатьох українців все ще лякає словосполучення «шенгенська віза». І зовсім даремно! Це віза, з якою ви можете відвідувати будь-яку країну шенгенської зони. Отримати шенгенську візу не так важко, як видається. Правда, є одне правило - «першого в'їзду»: ви повинні відвідати перший саме ту країну, консульство якої видало вам дозвіл на в'їзд. Саме відвідати, а не просто проїхати по її території транзитом.

  Візи бувають різними - туристичні, робочі, студентські, транзитні, ділові ...

  Любителям подорожувати слід пам'ятати одну важливу деталь - через наявність візи держави «А» вам можуть відмовити у в'їзді в державу «Б». Наприклад, якщо в паспорті є віза Ізраїлю - неважливо, використана чи ні, - ви не зможете в'їхати на територію таких мусульманських країн, як Бахрейн, Кувейт, Ліван, Лівія, Пакистан, Саудівська Аравія, Ємен, Сирія, Судан. Це при тому, що є дійсна віза даної арабської країни!

              Ще одна корисна порада: Що робити, якщо термін дії закордонного паспорта менше 3 місяців – Ви можете замовити у нас закордонний паспорт.

  Шенгенська віза станом на 2011 рік угода діяла в 26 країнах: Австрії, Бельгії, Данії, Фінляндії, Франції, Німеччині, Ісландії, Італії, Греції, Ліхтенштейні, Люксембурзі, Нідерландах, Норвегії, Португалії, Іспанії, Швеції, Естонії, Латвії, Литві, Польщі, Словаччині, Словенії, Угорщині, Чехії, Швейцарії. Усі Шенгенські країни, окрім Ісландії, Ліхтенштейну, Норвегії та Швейцарії, є членами ЄС. Дозволяє безперешкодно пересуватися між ними, без необхідності проходити внутрішній паспортний і прикордонний контроль. З моменту підписання угоди в 1995 р Шенгенська співтовариство розрослося з первинних семи країн-учасниць до двадцяти шести повноцінних членів, і останніми до союзу приєдналися Швейцарія і Ліхтенштейн. Єдина візова політика та уніфікований перелік документів, необхідних туристові для отримання шенгенської візи, помітно додали до розвитку туризму в Європі і перетворили шенгенські країни в ласий шматочок для туристів, охочих отримати від відпочинку все і відразу: пляжні багатства північного Середземномор'я, снігову екзотику Скандинавії і добротну екскурсіонку Центральної Європи. Окрім іншого, список документів для отримання шенгенської візи більш-менш уніфікований (порядна кількість країн додають до загальних вимог приватну казуїстику), та й візовий збір скрізь однаковий і становить цілком «підйомні» 35 EUR.

  Єдиний візовий режим, що поширюється на 26 європейських, що межують один з одним держав, - безумовна перевага для туриста. Крім уже згаданої вище свободи переміщень між країнами-членами Шенгенської угоди, турист, що подає документи на шенгенську візу, отримує кілька «булочок» від держав, що дотримуються політики розвитку туризму. У числі недавніх і найяскравіших прикладів - Греція, яка обіцяє туристам з ходу «тискати» п'ятирічний мульти-шенген при наявності хоча б однієї використаної шенгенської візи в паспорті. А це означає, що, з'їздивши на тиждень відпочити на пляжах Еллади, турист отримує чудову можливість на найближчі п'ять років не відмовляти собі в пересуваннях по Європі - від сніжної Ісландії до спекотної Греції і від екзотичної Португалії до Литви.

              Самий явний недолік об'єднаного візового режиму - збір даних в єдиний інформаційний центр.

  Другий приємний момент - чіткі і в міру нескладні вимоги до пакету документів для подачі заяви на шенгенську візу. Коротенько це закордонний паспорт з двома чистими сторінками, дійсний не менше 3 місяців після закінчення поїздки, 2 фото встановленого зразка, довідка з місця роботи, фінгарантії, страховка, а також підтвердження бронювання проживання та авіаперельоту. Візовий збір єдиний і становить 35 EUR, до якого в деяких випадках доведеться приплюсувати сервісний збір - якщо держава в'їзду приймає документи не безпосередньо через своє консульство, а через візовий центр. Так що, з'їздивши в одну шенгенську країну, можна зі знанням справи збирати пакет документів на наступну візу, орієнтуючись на попередній досвід. Самий явний недолік об'єднаного візового режиму - збір даних в єдиний інформаційний центр. «Побешкетувати» в Іспанії в виходять за рамки закону масштабах, а потім з легкою душею «подаватися» на візу до Франції, на жаль, не вийде - відомості про правопорушника зберігаються в єдиній базі даних країн Шенгенської спільноти, і приховати неприємні факти не вдасться.

  Для поїздок в ці країни, в паспорті у громадян України, повинен бути вклеєна унікальний бланк під назвою-шенгенська віза. На бланку шенген візи можна побачити:

              Візу в Польшу зі Львова, Києва. Польська шенге віза зі Львова, Києва, Оформленн візи в Польщу зі Львова, Києва. Все це Ви можете дізнатись не виходячи з дому, а просто звернувшись по телефону або e-mail до нас.

  Оформление Шенген Визы Львов, Киев 2015, Шенгенские визы в Киеве, визовая поддрежка Киев, Львов, Шенгенская Виза в Польшу в Киеве и во Львове | TOP TRAVEL Звоните сейчас ☎ +38 057 728-07-00


     


   

  (044) 209–46–47 Киев

  (057) 715–18–12 Харьков

  (048) 775–10–59 Одесса

  (056) 736–19–88 Днепр

  Информация о ценах на сайте не является договором, носит только информационно-ознакомительный характер и может изменяться
  в момент покупки тура.

   
  Статьи