(044) 390-03-00

 (050) 458-07-00

 (067) 574-94-00

круглосуточное бронирование

Доверили отдых:
       
   
 • Туры в кредит


 • Клуб TOP TRAVEL
  Лучшие цены
  3 2027$

  Buenos Aires

  Италия, Рим

  Случайная страна
  Индия

  Лучшая достопримечательность Индии – это, конечно же, пляжи Гоа, отзывы о которых заполонили весь простор глобальной сети. Но мы хотим вам рассказать о другом Гоа, о его достопримечательностях, экскурсиях и интересных местах для туристов. Развлечения и проведение досуга на Гоа.


Закордонний паспорт Львів


Закордонний паспорт Львів

Закордонний паспорт

35 рабочих дн.

1000 грн.

5 рабочих дн.

2000 грн.

 

 

Закордонний біометричний паспорт

35 рабочих дней

1050 грн.

5 рабочих дней

2000 грн.

 

 

 

Закордонний паспорт

для дитини термін дії 4 роки

 

 

35 рабочих дней

800 грн.

5 рабочих дней

1400 грн.

 

Вписати дитину в паспорт батьків 

 

 

 1-2 раб.дн.

 350 грн.

 

 

Ціна за віготовлення закордонного паспорту згідно постанови КМ України 537 гривень за виготовлення документу за регламентом, та у двічі дорожче якщо Ви подаєте заяву про прискоренний режим виготовлення закордонного паспорта у Львові;

На сьогоднішній день у Львові виготовленням паспортів для виїзду громадян України за кордон займається Державна міграційна служба у Львові, а не ОВІР у Львові як раніше. Як правило, щоб зробити закордонний паспорт у Львові  потрібно вистояти як і раніше у великих чергах. З початком випуску біометричних паспортів - кількість клієнтів збільшиться вдвоє, відповідно і черга також. Оформити біометричний паспорт у Львові без черги можна буде, користуючись нашими послугами. Для цього достатньо принести нам документи на закордонний паспорт і зробити фотографію без черги. Ціни на нові паспорта появляться на нашому сайті як тільки уряд затвердить офіційні ціни і почнеться їх виготовлення. Документи, які містять біометричні дані, є радше правом, аніж обов’язком громадян. Саме тому нині у міграційних підрозділах виготовляють документи звиклого зразка, які будуть дійсні до кінця терміну їх дії, передбаченого законом. До прикладу, паспорти громадян України для виїзду за кордон – 10 років. 

Документи на закордонний паспорт Львів.

• Паспорт громадянина України (оригінал і 2 копії);

• Ідентифікаційний код ( оригінал і 1 копія);

• Якщо раніше був закордонний паспорт то його потрібно або здати або залишити . Щоб залишити потрібно принести копію першої сторінки;

• Свідоцтво про шлюб (для жінок, котрі змінювали прізвище - оригінал, якщо шлюб розірвано - свідоцтво про розірвання шлюбу - оригінал + копія).

 

Для внесення до закордонного паспорта даних про дітей, міграційна служба Львів вимагає:

• Свідоцтво про народження дитини;

• 2 матові кольорові фотографії 2,8х3,2;

• Паспорти громадянина України 2-х батьків(у випадку смерті - св-во про смерть);

• Закордонний паспорт того з батьків , в чий вписується дитина та згода іншого написана від руки про те що не заперечує про вписання дитини в паспорт. 

Закордонний паспорт Львів 

 • без черги наврядчи МС будуть виготовляти закордонний паспорт, усi клiєнти до органів державної міграційної служби проходять в порядку черги;

• з будь пропискою виготовити закордонний паспорт можна в будь якій області України;

• абсолютно легально, та з повним пакетом необхідних документів;

• потрібно мінімум документів;

Якщо вже є закордонний паспорт і оформляєте новий то можна старий або здати або залишити . Залишають , зазвичай , старі закордонні паспорти для подальшого пред'явлення в посольстві (наприклад якщо є Шенгенські візи , це полегшить отримання нових віз) . Послуга залишити другий закордонний паспорт чинним коштує 75грн. (термінове виготовлення - 150 грн). Якщо старий закордонний паспорт вирішите здати - то це безкоштовно .

Початок виготовлення документів, що містять біометричні дані - біометричні закордонні паспорти в Україні запроваджуються з 1 січня 2015 року. Відмінність паспортів полягає в тому, що на першій сторінці паспорта видно чіп, а друга сторінка зроблена з пластику (полікарбонату). Там надруковано всі дані власника та його фото, а в обкладинку ззаду вшито чіп з біоданими (відбитки пальців і оцифроване фото для визначення овалу обличчя). Технічні описи та порядки оформлення і видачі проїзних документів, передбачених зазначеним Законом, затверджені Кабінетом Міністрів України. Законом України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус» передбачено вичерпний перелік інформації, що буде вноситися до біометричних документів. Наприклад, до паспорта громадянина України буде вноситися наступна інформація (стаття 21 Закону): 

1) назва держави;

2) назва документа;

3) ім'я особи;

4) стать;

5) громадянство;

6) дата народження;

7) унікальний номер запису в Реєстрі;

8) номер документа;

9) дата закінчення строку дії документа;

10) дата видачі документа;

11) уповноважений суб'єкт, що видав документ (код);

12) місце народження;

13) відцифрований образ обличчя особи;

14) відцифрований підпис особи.

Окрім того, до паспорта громадянина України за письмовим клопотанням заявника, а стосовно осіб, які не досягли шістнадцятирічного віку, - їхніх батьків (усиновлювачів), опікунів, піклувальників або інших представників може бути внесена також додаткова змінна інформація, передбачена Законом.

Що таке біометричні документи і для чого вони потрібні?

Біометричними називають документи, що посвідчують особу та містять електронний носій інформації, на якому записано інформацію про біометричні дані власника документу з метою його ідентифікації. Передбачається, що такі документи найбільш захищені від підробок та виключають можливість користування ними будь-якою особою, окрім власника. Головна ідея впровадження більш захищених документів, які забезпечують ідентифікацію особи - це суттєве підвищення захищеності суспільства від проявів злочинності та міжнародного тероризму.

Біометричні паспорти набувають все більшого поширення у світі. Відповідно до інформації всесвітньої організації цивільної авіації (ICAO) більше 90 країн  з 193 держав-членів ООН в даний час видають такі документи, при цьому ще більше двадцяти держав готові  до впровадження таких документів в найближчі роки.

Близько 45 країн з числа тих, які видають біометричні документи, зберігають на документах одночасно  і відбитки пальців, і зображення особи, в той же  час більше 30 країн використовують лише оцифроване фото власника документа. Решта країн в даний час використовують тільки зображення обличчя, але найближчим часом планують використовувати і дані дактилоскопії.

За даними ICAO, більше 15 країн в даний час використовують автоматизовані контрольно-пропускні системи для власників електронних паспортів. Для того, щоб пройти процедуру паспортного контролю, мандрівник може скористатися "електронними воротами", які в автоматичному режимі звіряють його біометричні дані з інформацією, що зберігається на чипі документа. Серед  країн, які читають (сканують) е-паспорта в аеропортах і на кордонах США, Великобританія, Сінгапур, Португалія, Нова Зеландія, Японія, Індонезія і Німеччина. 

Які переваги біометричних документів для громадян?

Біометричні паспорти це практично і зручно. Паспорт громадянина України, виготовлений у формі пластикової картки буде більш зручним та зносостійким ніж паперовий аналог.Для зчитування інформації, наприклад на кордоні, будуть використовуватись автоматизовані контрольно-пропускні системи для власників біометричних паспортів. Це по-перше виключить суб‘єктивність та можливість зловживань під час проходження контролю, а по-друге зменшить час необхідний на таке проходження. Подорожі до країн які використовують автоматичні пропускні системи стануть більш зручними, без виснажуючих черг.  Аналогічно, будуть створені умови, необхідні для спрощення та прискорення внутрішньодержавних процедур надання адміністративних послуг, які передбачають ідентифікацію особи.

Біометричні паспорти це безпечно, у разі крадіжки чи втрати такого паспорту, зловмисники не зможуть скористатися ним.Для захисту інформації на електронному носії використовуються новітні технології, що робить підробку електронних документів практично неможливою. 

Закордонний паспорт Львів та у Львові;


• з будь пропискою

• абсолютно легально

• потрібно мінімум документів 


Документи, необхідні для оформлення закордонного паспорта України :Якщо вже є закордонний паспорт і оформляєте новий то можна старий або здати або залишити . Залишають , зазвичай , старі закордонні паспорти для подальшого пред'явлення в посольстві (наприклад якщо є Шенгенські візи , це полегшить отримання нових віз) . Послуга залишити другий закордонний паспорт чинним коштує 75грн. (термінове виготовлення - 150 грн). Якщо старий закордонний паспорт вирішите здати - то це безкоштовно .

• Паспорт громадянина України (оригінал і 2 копії);

• Ідентифікаційний код ( оригінал і 1 копія);

• Якщо раніше був закордонний паспорт то його потрібно або здати або залишити . Щоб залишити потрібно принести копію першої сторінки;

• Свідоцтво про шлюб (для жінок, котрі змінювали прізвище - оригінал, якщо шлюб розірвано - свідоцтво про розірвання шлюбу - оригінал + копія).

Для внесення до закордонного паспорта даних про дітей:

• Свідоцтво про народження дитини;

• 2 матові кольорові фотографії 2,8х3,2;

• Паспорти громадянина України 2-х батьків(у випадку смерті - св-во про смерть);

• Закордонний паспорт того з батьків , в чий вписується дитина та згода іншого написана від руки про те що не заперечує про вписання дитини в паспорт.

(главная страница турагентство Харьков, Львов, Киев - Top Travel), а также вы можете найти - люкс туры из Харькова, Львова.

По всім питанням звертатися по тел.

290-28-29


   


 

(093) 930–09–09  Киев

(057) 715–18–12 Харьков

(048) 775–10–59 Одесса

(056) 736–19–88 Днепр

Информация о ценах на сайте не является договором, носит только информационно-ознакомительный характер и может изменяться
в момент покупки тура.

© Top Travel 2006 - 2021
 
Статьи